به چه شکل کارت دعوت عروسي مطلوب تهيه کنيم؟

به چه شکل کارت دعوت عروسي مطلوب تهيه کنيم؟

انتخاب و چاپ کارت دعوت از او‌لین سلیقه‌های خلاقانه‌ای است که در طرح ریزی عروسی به آن اعتنا می شود . شما در دنیایی قراردارید که مملوء از رنگ‌های باشکوه , مهرهای سلطنتی , کاغذهای شیک و قیمت‌های گسترده است .

 

برگه‌هایی که دعوت شما روی آن درج می‌گردد کلی‌ترین تأثیر را دارا‌ هستند . کارت دعوت هرچه سنگین‌تر باشد حس مجلل‌تری را ساطع می‌نماید . براین اساس خیلی از عروس‌ها تصمیم می گیرند استراتژی‌های کاهش هزینه را بر فرآیند دیگری مانند مراحل چاپ به کار ببرند و پاره ای در تعیین کاغذهای مجلل زیاده روی نمایند .

 

بی‌شک کاغذهای پنبه‌ای مجلل می باشند ولی گران‌ترین نوع برگه محسوب می شوند . الیزابت سیتون صاحب و مالک و طراح برگه درپوش پاپری سان دییگو می گوید : نوع کتان با سطحی از تار و پودهای بافته شده , با وزنی مطلوب , مدام جایگزین خیر و خوبی است . این مال عمدتا ارزان‌تر از دیگر جنس‌های قطور است .

[ بازدید : 111 ]


ادامه مطلب

[ سه شنبه 14 مرداد 1399 ] 18:30 ] [ صدفی ]

[ ]

قیمت لایت باکس و گونه های آن

 قیمت لایت باکس برای فضای داخلی و Light Box برای فضای فرنگی

 

غالبا لایت باکس های فضای فرنگی با ضخامتهای ۷ و ۱۳ سانتیمتر عرضه میگردند . این Light Box ها برای محیط گشوده و بیشتر برای مصارف تبلیغاتی مورد به کارگیری قرار میگیرند .

 

بدنه آن‌ها غالبا از ورق گالوانیزه , ورق آلومینیوم یا این که ورق کامپوزیت ساخته می شود و با اعتنا به مصرف آن ها مدل چاپ شان هم قادر است فلکسی چهره , پی او سی , بک لایت و پارچه منحصر لایت باکس باشد .

 

تابلوهای لایت باکس فضای تودر تو به نسبت دارنده ضخامت های متمایز میباشند , البته ضخامتشان کمتر از دسته های های فضای بیرون است . و معمولاً میان ۱۸ میلیمتر تا 7 سانتی متر قطر دارا‌هستند . از این Light Box ها معمولاً برای معرفی تولیدها یا این که سرویس ها شرکت های , برای منوی رستوران ها , مصارف تبلیغی و چه بسا جهت چینش هم به کار گیری می شود .

سیستم نور لایت باکس:

lightbox printing 

[ بازدید : 332 ]


ادامه مطلب

[ چهارشنبه 24 ارديبهشت 1399 ] 13:25 ] [ صدفی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]