به چه شکل کارت دعوت عروسي مطلوب تهيه کنيم؟

به چه شکل کارت دعوت عروسي مطلوب تهيه کنيم؟

انتخاب و چاپ کارت دعوت از او‌لین سلیقه‌های خلاقانه‌ای است که در طرح ریزی عروسی به آن اعتنا می شود . شما در دنیایی قراردارید که مملوء از رنگ‌های باشکوه , مهرهای سلطنتی , کاغذهای شیک و قیمت‌های گسترده است .

 

برگه‌هایی که دعوت شما روی آن درج می‌گردد کلی‌ترین تأثیر را دارا‌ هستند . کارت دعوت هرچه سنگین‌تر باشد حس مجلل‌تری را ساطع می‌نماید . براین اساس خیلی از عروس‌ها تصمیم می گیرند استراتژی‌های کاهش هزینه را بر فرآیند دیگری مانند مراحل چاپ به کار ببرند و پاره ای در تعیین کاغذهای مجلل زیاده روی نمایند .

 

بی‌شک کاغذهای پنبه‌ای مجلل می باشند ولی گران‌ترین نوع برگه محسوب می شوند . الیزابت سیتون صاحب و مالک و طراح برگه درپوش پاپری سان دییگو می گوید : نوع کتان با سطحی از تار و پودهای بافته شده , با وزنی مطلوب , مدام جایگزین خیر و خوبی است . این مال عمدتا ارزان‌تر از دیگر جنس‌های قطور است .

 

مات یا براق؟ در اکثر مورد ها , جنس‌های براق و فلزی هزینه‌ی بیشتری را دارا هستند .

 

کارت هایی با مال دشوار و کاغذهای بازیافتی قهوه‌ای رنگ انتخاب‌های محبوبی می باشند , به ویژه برای استایل‌های عروسی روستایی که امروزه ترویج دارا‌هستند.

 

کاغذهای ارگانیک نظیر بامبو به روش شگفت آوری می توانند گران باشند همانند کاغذهای دست ساخته و آن مدل جنس‌هایی که از نپال و ژاپن وارد می شوند .

 

 

نوع چاپ چاپ کارت دعوت

 

تکنیک هایی که برای چاپ برمی گزینید میتواند بر هزینه های شما اهمیت اکثر ای داشته باشند چون برخی پردازش ها نیازمند روند چندگانه ای می‌باشند . روش ها به ترتیب بها از گران تا ارزان : تکنیک های پر رنگ و مقعرسازی حروف روی ورقه در دو روش متفاوتی اثرگذاری می نمایند . گرما نگاری توسط استعمال از گرما و جوهرهای اختصاصی به پر رنگ و مقعر به حیث وصال حروف امداد می نماید .

 

چاپ افست میتواند نصف مخارج گرما نگاری را داشته باشد , طبق گفته های سیتون : چاپ افست دیجیتال کمترین هزینه را داراست . اولیویا ساچمن جفری , صاحب و مالک ویژیلانت پیپر , اظهار دارد که : این روش نتیجه ها رنگارنگ و مواج را به همراه داراست که نیازمند ساختن برگه ( پلیت ) نیست و منجر تقویت سرعت در ایجاد می شود . دستاورد زیاد پرسرعت , رنگارنگ و مجللی است .

 

 

توصیه‌هایی حرفه‌ای در حیطه‌ی صفحه

 

چندین مثال از این فوت و فن‌های نهفته را برای کسب کاغذهایی سنگین وزن و مجلل به فعالیت ببرید , فارغ از آن که هزینه‌ی بیشتر را متحمل گردید :

 

کاغذهای یگانه را برای تشدید به کارگیری نمایید . سامانتا چو , صاحب و مالک و طراح پیپرمینت در شهر استدیو میگوید : یک کدام از جنس‌های چکیده این سال کارت درخشان فلزی است با ظواهر صیقلی و مروارید گونه‌اش . چو سفارش می نماید که‌این دسته ورقه را در رنگ‌مایه‌هایی نظیر طلایی و بنفش تیره تحت عنوان لایه‌ی زیرین کارت دعوت , منو و دیگر اقلام مکتوب به کارگیری فرمائید .

کاغذهای کم وزن‌تر را تعیین فرمایید تا هزینه را برای ارسال هرکدام از آیتم‌های کارت دعوت به دستکم برسانید . با این روش شما 20 تا 40 درصد از هزینه‌ی پست را در جیب خودتان ذخیره خواهید کرد .

 

ضخامت‌های صفحه را سبک سنگین وزن فرمایید . دارسی سانگ , صاحب و طراح پیرل بیچ پیپری می گوید : کارت دعوت‌هایتان را با حروف مقعر تنظیم نمایید البته هزینه‌ها را با استعمال از صفحه رشته رشته کاهش دهید . یا این که برای هر روش چاپ دیگری , نوشته دعوت را بر برگه قطور چاپ فرمائید و آنگاه از از گونه های نازک‌تر برای تکه‌های الحاقی ( پیوست ‌ها نظیر کارت منو , قدردانی و . . . ) استعمال فرمایید .

 

الحاقات را حذف فرمایید . محتواهای پرینت شده‌ی مازاد نظیر کروکی و نقشه‌ها به وسیله‌ی اطلاعاتی که در صفحه ها آنلاین فردی خودتان قرار می‌دهید , میتوانند از محتوای کارت دعوت شما حذف شوند .

تنها یک لایه! کارت منوی پیوست شده به پس زمینه‌ی رنگی و کلفت کارت دعوت کلیدی , شم شیک و شکیلی را طولانی تر میکند و ظواهر محبوبی داراست .

بیشتر از حد کافی توصیه بدهید! طبق گفته‌های کری امیدن , رئیس فروش کمپانی نوشت افزار ماساشوست چکربورد : این روش وسیع ترین ذخیره کننده‌ی دارایی ی شما در تمام فرآیند تهیه‌ی کارت دعوت هست . در شرایطی که شما فکر می‌کنید که به 100 عدد کارت دعوت نیاز دارید , 125 عدد پیشنهاد دهید تا بیش تر داشته باشید . زیرکانه است تا شما پاره ای بیشتر توصیه دهید تا ناچار نباشید در صورت فقدان کارت برگردید و توصیه دوباره بدهید , با اعتنا به این‌که در عمده شرکت‌ها دست‌کم پیشنهاد کارت 100 عدد هست . ( پاکت‌های طولانی تر نیز توصیه دهید )

 

جزيیات پباده سازی کارت دعوت

 

سانگ می گوید : به یاد داشته باشید که لایه‌ها , کاغذها , پاکت‌ها و دیگر ریزه کاری های بیشتر هزینه‌ی کلی شما‌را پایین تاثیر قرار میدهند . مانند وقتی که شما ماشینتان را به مکانیکی می برید , هرچه زحمت بیشتری کشیده می گردد به به عبارتی میزان هزینه‌ی بیشتری را متحمل می‌شوید .

 

برای افکت تنها از دو جور فونت به کار گیری فرمایید , چون اکثری از شرکت‌ها هزینه‌ی مازاد را برای تعیین بیشتراز دو جور فونت میگیرند .

 

به جوهرهای رنگی استاندارد توکل فرمایید . سیتون می گوید : چاپ دیجیتال به شما این اذن را می دهد تا از رنگ‌های متعدد سوای صرف هزینه‌ی بیشتر به کار گیری نمایید البته به یاد داشته باشید که جوهرهای رنگی نیون و فلزی خیلی بیشتر هزینه دارا‌هستند .

 

صرفا به چاپ یک طرف از کارت دعوت بسنده فرمایید . هیدی اسمیت , رئیس مارک Invitations by Dawn می گوید : کارت دعوت دو طرفه همرنگ و ویژگی تندی را به دعوتتان می افزاید , این خصوصیت زیاد 15 درصد هزینه‌ی بیشتر را بر روی هر کارت بیشتر مینماید .

 

پست کارت‌های RSVP ( کارت پاسخگویی به دعوت ) هزینه‌ی کمتری را نسبت به کارت‌ها و پاکت‌های سنتی دارا هستند و همینطور هزینه‌ی پستشان نیز کمتر است . سیتون گزارش داده است که یک سوم از عروس‌هایش حالا از پست کارت‌ها به کار گیری می نمایند ( یک بهانه‌ی عالی برای پایان دادن به روندهای طولانی )

 

خط های تزئین کننده‌ی باطن پاکت را فراموش نمائید , بگذارید کلاسیک بماند . با این ترفند هزینه کمتری را پرداخت می کنید .

 

کارت دعوت‌های تک صفحه‌ای ورقه کمتری را نسبت به مدل‌های لبریز پیچ‌و‌تاب دارا هستند و حدود 30 تا 50 درصد از هزینه را کاهش میدهند . کارت‌های مربعی هزینه ی بیشتری را برای پست تولید می‌نمایند چون که سیستم پست در سراسر عالم هزینه‌ی بیشتری را برای این صورت از پاکت نامه‌ها اخذ میکند .

 

سایز کارت دعوت را کم کنید .

 

از توصیه کارت با کناره های گرد دوری کنید! چو در کمپانی پیپرمینتس می گوید : کارت‌های دعوت و ضمیمه‌هایی با گوشه‌های گرد نیازمند یک سطح بیشتر در پروسه ساخت می باشند در فیض موجب ارتقاء هزینه میگردند .

 

رنگ‌ها و گرایشاتی که دوست داریم :

 

1 . پاستل‌ها : لیترایس ایزمن , کارشناس رنگ و مشاور کمپانی پنتون , می گوید : ظواهر پر رنگ برای مجالس عروسی در گرو پاستل‌هایی با رنگ‌های سبز نعنایی ملایم است . شگفت انگیز است که خیلی از رنگ‌ها را میتوانید با سبز ملایم به فعالیت ببرید , همان طور در درختان میبینیم سبز با همه‌ی رنگ ها سازگار است .

 

2 . آبی‌رنگ : امبر هریسون , مشاور تدارکات عروسی در ودینگ پیپر دیواس , می گوید : گرم‌ترین رنگ همین سال به طریق شگفت انگیزی سرد و ملایم است! خیلی از جدیدترین طرح‌هایمان از رنگ‌های آبی‌رنگ در ترازهای نوین با آپشن‌های جذابی نظیر آبی رنگ استیلی , آبی‌رنگ روشن و آبی‌رنگ کبود به کار گیری میکنند . برای عروسی که میخواهد بدرخشد یکی شیک‌ترین سلیقه‌ها پیروی از فرامدرنیته است . به کار گیری از طرح‌های خیره کننده‌ی هندسی , یراق‌های راه و روش راه و روش و خال خال و با رنگ‌های غلیظ به صورت نشر داده شده روی ورقه میتواند از شایسته ترین گزینه‌ها باشند . چنانچه ظاهری احساسی را می‌پسندید , آبی‌رنگ انگوری با پیچ و خم‌های ارگانیک روی برگه به شدت به شما سفارش می گردد .

منبع: چاپ کارت عروسی

[ بازدید : 111 ]

[ سه شنبه 14 مرداد 1399 ] 18:30 ] [ صدفی ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]